ŠKODA Yeti on Auto Express Driver Power 2013 võitja!

Lisatud 07.05.2013

Suurbritannia autoomanikele meeldib ŠKODA Yeti. Sealne autoajakiri Auto Express avalikustas oma maineka igaaastase automudelite lugejaküsitluse uuringu „Driver Power 2013“ tulemused. Linnamaastur ŠKODA Yeti valiti taas kord Suurbritannia autoomanike seas „kõige suuremat rahulolu pakkuvaks autoks“ . Tervelt 92,65% küsitletud SUV juhtidest märkisid, et nad on väga rahul oma sõidukiga. Selle tulemusega saavutas Yeti kõrgeima rahulolu määra kõigist Auto Express uuringu käigus hinnatud 100 sõidukist. Lisaks üldvõidule pärjati ŠKODA Yeti tiitliga „Parim kompakt- pereauto“.

Yeti edust ei jäänud kaugele maha ka teine ŠKODA mudel. Teisele kohale tõusis Superb 92,13 protsendi rahulolevate omanikega ning lisaks peavõiduga kategoorias „Parima pereauto“. Teise generatsiooni ŠKODA Octavia hõivas märkimisväärse kuuenda positsiooni, mida toetas 89,20% rahulolevaist autoomanikest.

ŠKODA Yeti selleaastane triumf on kolmas järjestikune kord, mil ŠKODA märki kandev mudel pälvib „Driver Power“ üldvõidu. Yeti osutus võitjaks ka 2012 aastal ning 2011 aasta võitja oli Superb. ŠKODA mudelite osas tõid küsitletud lugejad esile nende suurepärast funktsionaalsust ja rikkaliku ruumikust. Kvaliteetse pardatehnoloogia olemasolu lisab täiendavat usaldusväärsust kaubamärgile ning hinnangutes tehnoloogiale seljatas Yeti isegi kõrgema klassi sõidukid. 96,2% küsitletud autojuhtidest märkisid, et nad on väga rahul sõiduki tootekvaliteediga.

Rohkem kui 46000 Auto Express ajakirja lugejat ning autoomanikku hindasid pingerivi loomiseks 100 mudelit kümnes kategoorias. „Driver Power“ lugejauuring on üks tuntumaid kliendirahulolu uuringuid Suurbritannias.