ŠKODA sai Paide Linnameeskonna suurtoetajaks

Lisatud 13.04.2015

Paide Linnameeskond ja ŠKODA maaletooja Auto 100 AS sõlmisid pikaajalise koostöölepingu, mille raames Paide Linnameeskonna ametlikuks autopartneriks saab ŠKODA.

„ŠKODA kui automark tutvustamist ei vaja. Paide Linnameeskonnal on hea meel oma toetajate hulgas näha Eesti üht enimmüüdud automarki ning laiendada oma toetajate võrgustikku aina enam ka Järvamaalt väljapoole“ sõnas Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe.

Auto 100 turundusjuhi Lemmo Tigane sõnul on ŠKODA viimastel aastatel rohkelt positiivseid uudiseid pakkunud. Värskelt aasta alguses jõudis turule uus Škoda Fabia ja juuni kuus on tulemas ka Škoda uus „lipulaev“ Superb. „Oleme kindlad, et palju positiivseid uudiseid on oodata ka Paide Linnameeskonnalt“.

Esimese pääsukesena sai Paide Linnameeskond enda käsutusse klubi värvides Škoda Octavia, mis on kasutuses klubi treenerite sõidukina.

Paide Linnameeskond on Järvamaa ja Kesk-Eesti juhtiv jalgpalliklubi. Klubi esindusmeeskond on kuuendat hooaega mängimas Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemele ALeCoq Premium Liigas ning lisaks on klubil tervet Järvamaad katvas noortesüsteemis enam kui 250 noort ja last.