Škoda Rattalaat juba sel laupäeval Škoda Laagris!

Lisatud 23.10.2014

Rattalaadal on uus toimumise asukoht – Škoda Laagri, Pärnu mnt. 543.

Tegemist on värskelt valminud uue Škoda autosalongiga. Kellele aadress midagi ei ütle, siis orientiiriks on Laagri Maksimarket. Uus esindus asub täpselt Maksimarketi vastas teisel pool teed.

Rattalaat toimub laupäeval 25.oktoobril kell 10.00-16.00. Rattalaat on üritus, kus on kohal rattamaailma suuremad ja väiksemad tegijad ja kõik rattasõbrad, kel sooviks osta, müüa, vahetada! Kauplemas on valdav enamus Eesti suurematest jalgratta- ja spordipoodidest ning hulk eraisikuid. Škoda Laagri maja on võimaldanud Rattalaadal suurendada kauplemispinda ligikaudu 2 000 ruutmeetrini. Kaubavalik ulatub uuest kasutatuni: jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning võistlussarjade registreerumisteenusteni. Kaupmehed on hooaja lõpul välja tulnud rohke valiku vaid laadapäeval kehtivate eripakkumistega, mistõttu on Rattalaat parim koht soetamaks soodsalt endale rattavarustus.

Laadapäeval leiavad aset uute 2015 aasta rattamudelite tutvustused.

Rattalaada päeva juhib sportlik näitleja Veikko Täär. Hea meel on meil, et oma osalusest on teada andnud ka Eesti hetke kõige edukam maanterattur Tanel Kangert. Käesoleval aastal on Tanel lubanud tulla laadale müüma oma sõiduvarustust ja saadud tulu anda rattaklubi Viko arengu hüvanguks.

Vaata rohkem lisainfot legendaarse Rattalaada kohta SIIT.