Škoda Rattalaat juba 5.novembril Škoda Laagri esinduses

Lisatud 31.10.2016

Škoda Rattalaat toimub laupäeval, 5. novembril 2016. Rattalaat toimub jätkuvalt juba varsematest aastatest tuttavaks saanud Škoda Laagri salongis, Pärnu mnt. 543. Hea võimalus soetada omale hea hinnaga jalgratas või rattavarustus - kauplemas on suurimad Eesti jalgratta- ja spordipoed ning hulk eraisikuid!

Eesti Rattavõistluste kalender on nõnda tihe, et korraldusmeeskonnal läheb aasta aastalt keerulisemaks leida kõiki osapooli rahuldavat kuupäeva. Võttes arvesse varasemate aastate tagasisidet, otsustasime vältida koolivaheaja nädalavahetusi. Kellel aga plaan osaleda Kodasoo-Ruu maastikusõidul, siis arvatavasti jõuab ka pärast võistlust laadalt läbi hüpata.

Rattalaat on avatud kella 10-16.00.

Kaupmeeste ja laadaliste päralt on ligikaudu 2 000 ruutmeetrit kauplemispinda. Kaubavalik ulatub uuest kasutatuni: jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning võistlussarjade registreerumisteenusteni. Kaupmehed on hooaja lõpul välja tulnud rohke valiku vaid laadapäeval kehtivate eripakkumistega, mistõttu on Rattalaat parim koht soetamaks soodsalt endale rattavarustus. Laadapäeval avalikustavad ka suuremad rattasarjad oma 2017. aasta võistluskalendri ja traditsiooniliselt on võimalik terveks hooajaks soodsamalt registeeruda.

Rattalaada afterparty on koostöös meie hea partneri Venus Clubiga, kus enne pidu toimub Eesti suurima maastikusarja Estonian Cup 2106 hooaja autasustamine. Seega ootame Teid kõiki Škoda Rattalaadale. Tule ostma, müüma või niisama sõprade-tuttavatega juttu puhuma!