ŠKODA kutsub uisutama!

Lisatud 31.10.2016

Škoda on Eesti Jäähokiliidu toetaja ning teatab rõõmuga, et uus kodune jäähokihooaeg tõotab tulla huvitavam ja kaasahaaravam kui eales varem!

Uuel alanud hooajal kutsub ŠKODA kõiki ka oma oskusi jääl proovile panema! 5.novembril toimub Tallinnas, ŠKODA Jäähallis, suur Uisutamise perepäev!

4.- 6. novembrini toimub Tallinnas, ŠKODA jäähallis jäähoki Balti karikaturniir Eesti ja Leedu A-koondiste ning Läti B-koondise osavõtul. Turniir kannab nime Baltic Challenge Cup 2016. Turniir algab reedel, 4. novembril kell 19:00 Eesti ja Läti vahelise mänguga. Laupäeval, 5. novembril kell 17:00 kohtuvad Läti ja Leedu. Turniiri lõpetab pühapäeval, 6. novembril kell 16:00 algav kohtumine Eesti ja Leedu vahel.

Rahvusvahelise turniiri Baltic Challenge Cup 2016 raames teevad ŠKODA ja Eesti Jäähokiliit ŠKODA jäähallis algust ŠKODA Uisupäeva nime kandva ürituste sarjaga, mis on suunatud kõikidele lastele uisutamise algõpetuse andmiseks ja peredele ühise ajaveetmisena usikudel ja jääl. Avaüritus toimub laupäeval, 5. novembril kell 13.30 ŠKODA Jäähallis. Kohal on Eesti Koondise hokimängijad, antakse algteadmisi uisutamisest ning osavamatele toimuvad jääl väljakutsed ja mängud.

ŠKODA Jäähall ootab kõiki uisutama kell 13.30 – 14.20. Üritus on kõigile tasuta!
Sisenemisel tuleb öelda märksõna “ŠKODA”. ŠKODA Jäähalli uisulaenutusest saab valida endale sobiva uisupaari. Kõiki huvilisi ootame ŠKODA Jäähalli juba kell 13.00, et kõigil oleks aega välja valida enda suurusele sobivad uisud. Kellel on omal uisud olemas, tasub need kindlasti kaasa võtta. Sportlikku tegevust leidub nii lastele, kui täiskasvanutele, nii algajatele kui kogenutele.

Ootame kõiki toredale ŠKODA Uisupäevale juba 5.novembril ŠKODA Jäähallis.

ŠKODA Jäähall asub Saku Suurhalli kõrval, aadressil Haabersti tn. 3.

Kohtumiseni jääl!