ŠKODA kutsub maastikuratta kolmapäevakutele

Lisatud 07.08.2013

Spordiürituste toetamine on üks peamisi ŠKODA brändi sponsorlusprogrammi alustalasid. Sport liidab inimesi, sport on sotsiaalne. ŠKODA on rahvusvaheliselt jalgrattasporti toetanud alates 2004a, olles ametlik autopartner Tour De France kui Giro d’Italia, Vuelta España ja UCI poolt korraldatavatele võistlustele. Seetõttu on ŠKODA ametlik esindaja Auto 100 Tallinn otsustanud õla alla panna maastikuratta kolmapäevakute sarjale.

Täna, 07.augustil toimuv ŠKODA MTB Kolmapäevakute Pirita etapp on olnud aastast aastasse üks sarja tipphetki. Osalusrekordid on just löödud sellel etapil ja kes meist ei tahaks sisuliselt enamuse jaoks kodurajal oma võimeid kõrvutada konkurentidega.

Pirita etapp kannab see aasta ühtalsi ŠKODA spetsiaal etapi nime. Selle raames saab näha ja katsuda just Eesti turule jõudnud ŠKODA mudelivaliku lipulaeva ŠKODA Superbi, mis on läbi teinud uuenduskuuri. Uuenduste kõrval kannab Superb jätkuvalt endas edasi parimaid ŠKODA omadusi ja traditsioonilisi väärtusi, pakkudes keskklassi standardeid ületavat mugavust - kompromissitu kvaliteet, arenenud tehnoloogiad, ajatu disain, kõrge funktsionaalsus ja suurepärane hinna-kvaliteedi suhe ning, ŠKODA mudelitele iseloomulikult, omas sõidukiteklassis rekordeid loov ruumikus.

Kõikide Škoda MTB Pirita etapil osalenute vahel läheb loosi uue ŠKODA Superbi kasutusõigus üheks nädalavahetuseks koos täis kütusepaagiga. Lisaks auto kasutusõigusele läheb kõigi Pirita etapil osalenute vahel loosi kaks ŠKODA rattariiete komplekt (lühike sõidusärk, lühikesed sõidupüksid, pikkade varukatega sõidujakk, pearätik, joogipudel). Laste vahel loositakse välja kolm ŠKODA rattasärki.

Kuid see ei ole kaugeltki veel kõik. Kõigil Pirita etapil osalenutel on võimalus alates Pirita etapi toimumisest kuni augusti kuu lõpuni võimalik soetada endale ükskõik missugune uus ŠKODA mudel soodustingimustel. Selles ajavahemikus lepingu sõlminutele pakub ŠKODA -10% allahindlust auto hinnast (allahindlus ei kehti kampaaniamudelitele). Seega, harjutage, teritage jalga ning kolmapäeval Pirita mändide all näeme! Start on avatud kell 17:00-20:00.

Lisainfot ŠKODA MTB Kolmapäevakute kohta leiab veebilehelt www.kolmapaev.ee ja Facebook'i lehelt https://www.facebook.com/kolmapaevakud