ŠKODA KODIAQ võitis Top Geari auhinna

Lisatud 07.12.2016

Mudelit iseloomustab suur paindlikkus igapäevaelus tänu oma klassi mahukaimale pakiruumile, kuni seitsmele istmele ja rohkem kui 30 praktilisele Simply Cleveri lahendusele.

Avalikustame hinnakirja jaanuaris 2017. Esimesed autod Eestis märtsis 2017.

Parim hinne Top Gearilt: Suurbritannia autoajakiri valis ŠKODA KODIAQI parimaks suureks pereautoks. Tšehhi autotootja esimene suur linnamaastur avaldas žüriile muljet tohutu paindlikkusega igapäevaelus, hinna ja kvaliteedi suurepärase suhtega ning emotsionaalse disainiga. Avalikustame hinnakirja jaanuaris 2017. Esimesed autod Eestis märtsis 2017.

„KODIAQI peamine eesmärk on vähendada stressi,“ leiavad eksperdid. „Just selles KODIAQI paindlikkus seisnebki – te võite alati kindel olla, et see mudel saab hakkama iga ülesandega, mida pereelu teie teele paiskab: asjade ja inimeste transport, pukseerimine, katteta või libedatel teedel sõitmine. See auto on turvaline ja pakub kindlustunnet, olemata sealjuures igav.“

Kuni seitsme istmega, 24 juhiabisüsteemiga, rohkem kui 30 Simply Cleveri lahendusega, 2,5-tonnise pukseerimisvõimega ja oma klassi mahukaima pakiruumiga ŠKODA KODIAQ oli parima suure pereauto auhinna ilmselge kandidaat. Peale igapäevaelus pakutava suure paindlikkuse paistis Tšehhi autotootja uusim mudel silma oma suurepärase hinna ja sooritusvõime suhte poolest. Veel ühe plusspunkti andis žürii uuele linnamaasturile emotsionaalse disaini eest. KODIAQIGA tõi ŠKODA esimest korda oma väljendusrikka disainikeele ka linnamaasturite segmenti. Elegantsete joonte, sportliku kuju ja jõulise konstruktsiooni silmapaistev kombinatsioon sümboliseerib turvalisust ja jõudu.

See kõiki ŠKODA margi suurepäraseid omadusi kehastav mudel jõuab Eestis müügiesindustesse 2017. aasta märtsis. Ruumi on ŠKODALE omaselt palju: 4,70 meetri pikkune, 1,88 meetri laiune ja 2,79-meetrise teljevahega linnamaastur on äärmiselt mahukas. Suur maht võimaldab autol paindlikult täita mitmesuguseid sõitjate ja koorma paigutamisega seotud vajadusi. Oma panuse annavad sellesse ka edasi-tagasilükatavad ja kallutatavad istmed. Peale selle pakub linnamaastur nutikaid ja praktilisi Simply Cleveri lahendusi ning uuenduslikku tehnoloogiat, mida tavaliselt kohtab vaid kõrgemate klasside mudelites. ŠKODA alustab linnamaasturite laiaulatuslikku kampaaniat oma esimese suure mudeliga selles klassis.