ŠKODA jätkab koostööd spordiklubiga TriSmile

Lisatud 24.05.2013

ŠKODA sõidukite maaletooja Auto 100 AS ja spordiklubi TriSmile MTÜ 2012 aastal alanud koostöölepe, mille kohaselt ŠKODA on ametlik autopartner TriSmile spordiklubi poolt korraldatavatel spordiüritustel, jätkub ka käesoleval aastal. TriSmile klubi eestvedaja, tuntud triatleedi  Ain-Alar Juhansoni sõnutsi on nende kasutuses olnud ŠKODA mudelid aastase koostööperioodi lõikes igakülgselt kinnitanud esialgset muljet – ŠKODA sobib oma ruumikuse, funktsionaalsuse ja ökonoomsusega suurepäraselt spordirahva kasutusse.

Ühe koostöö väljundina sündis sportlik lisandväärtus uue ŠKODA ostjatele. Alates 22.05.2013 käivitus kampaania, mille raames enne esimest juulit 2013 tehtud uue ŠKODA sõiduki ostuga kaasneb aastane TriSmile spordiklubi VIP-liikmestaatus. 590 € väärtusega VIP-pakett võimaldab selle omanikul ühe aasta jooksul tasuta osavõttu kõigist TriSmile treeningutest ja üritustest, sealhulgas nii harrastajate kui professionaalide seas hästi tuntud Tartu Mill Triatlonist ja TriStar Estonia suurest triatlonipeost. Ehkki klubi treeningud ja võistlused on sobilikud igas vanuses ja igal tasemel huvilistele – algajatest edasijõudnuteni – on kampaaniatingimustes säilitatud paindlikkus. Kui ŠKODA ostja mingil põhjusel tunneb, et ei soovi ise hinnalist paketti kasutada, siis on võimalik sõbrale või kaaslasele rõõmu teha ja pakett kolmandale isikule edasi kinkida. Täpsemat infot saab ŠKODA ametlikest esindustest, kampaanialehelt SIIT ja kampaaniareeglitega tutvudes SIIT. Spordiklubi TriSmile treeningute ja võistluste kohta infot leiab klubi veebilehelt: www.trismile.ee.

Spordiürituste toetamine on üks peamisi ŠKODA sponsorlusprogrammi alustalasid. Rahvusvaheliselt on ŠKODA jalgrattasporti toetanud aastast 2004, olles ametlik autopartner sellistel suurvõistlustel nagu Tour De France, Giro d’Italia ja Vuelta España. Kohalikest võistlustest on ŠKODA saatel kulgenud Saaremaa Velotuur, Balti Keti Velotuur ning Vändra Rattaralli. Koostöö TriSmile spordiklubiga täiendab ŠKODA eesmärki propageerida sporti ja sportlikku eluviisi, seda nii harrastaja kui professionaali tasemel.