ŠKODA ideeauto VisionS vihjab, kuidas ŠKODA tulevikumaastur võiks välja näha.

Lisatud 03.02.2016

ŠKODA bränd tutvustab oma uut ideeautot ŠKODA VisionS 2016 aasta märtsis Genfi Rahvusvahelisel Autonäitusel.

Viimaste aastate jooksul on ŠKODA täielikult uuendanud ja laiendanud kogu oma mudelivalikut. Järgmine etapp hõlmab endast mudelivaliku mitmekesistamist maasturite segmendis.

ŠKODA bränd on taasloonud klassikalise suure interjööri, mille poolest on bränd ka populaarsust kogunud: ŠKODA VisionS autos on kolm istmerida, pakkudes rohkelt ruumi kuni kuuele reisijale.

ŠKODA VisionS välisdisain peegeldab brändi uusi emotsioone: kõik servad ja jooned on selged, täpsed ja teravad; kristallsed kujunduselemendid rõhutavad välimust. Külgvaade illustreerib tugevat ŠKODA VisionS maasturi karakterit.

Terav tornaadolik joon läbib täispikkuses kogu auto võimast kere. ŠKODA VisionS maasturi tagaosa on skuplturaalselt disainitud.

Suured väljalasketorud annavad maasturile teedel visuaalselt tugeva hoiaku.

Škoda tutvustab oma uut ideeautot VisionS 2016 aasta märtsis Genfi Rahvusvahelisel Autonäitusel, vihjates kuidas Škoda tulevikumaastur võiks välja näha.

ŠKODA AUTO 
- Tarnis 2015. aastal üle miljoni sõiduki klientidele kogu maailmas.
- On üks pikema väljakujunemislooga sõidukitootjaid kogu maailmas. Aastal 1895 alustati Tšehhi peakontoris Mlada Boleslavis jalgrataste tootmist, millele järgnes mootorrataste ja autode tootmine.