ŠKODA - parim autotootja Suurbritannias

Lisatud 09.07.2013

Briti tarbijakaitse organisatsiooni „Which?“ poolt autasustati ŠKODA kõrge tunnustusega – ŠKODA valiti Suurbritannias parimaks autotootjaks. See on juba teistkordselt peale aastat 2010, mil ŠKODA võidab “Which? Awards” auhinna.

„Which?“ hinnangul tõi ŠKODA kaubamärgile võidu silmapaistev mudelivalik, mis veenab parima hinna-väärtuse suhtega, kõrgel tasemel usaldusväärsus ja tarbijarahulolu määr. Tšehhi kaubamärgi kliendid on rahul – sõidukid on ruumikad ja funktsionaalsed ning toimivad töökindlal tehnoloogial. Veelgi enam, mudelid nagu Octavia ja Rapid pälvivad tunnustust nii ajatu ja elegantse disaini kui ka kõrge järelturuväärtuse, keskkonnasõbralikkuse, madala kütusetarbe ja taskukohaste hoolduskulude poolest.

Vaid mõned nädalad tagasi sai ŠKODA veel ühe tähtsa Briti tarbijate poolse  tunnustuse osaliseks: ŠKODA Yeti hääletati rohkem kui 40 000 Auto Express ajakirja lugeja poolt „Driver Power 2013“ küsitlusel parimaks autoks 2013 (Best Car of 2013). Esikuuikusse jõudis kokku kolm ŠKODA mudelit: lisaks Yetile platseerus teisel kohal Superb ja kuuendal kohal Octavia.

Suurbritannias on ŠKODA populaarsus tõusuteel, käesoleva aasta esimese viie kuu jooksul on müügikasv olnud 15,1% võrreldes mullusega, andes koguseks üle 26 000 müüdud sõiduki. 

Sõltumatu tarbijakaitseorganisatsioon „Which?“ on juhtivaid organisatsioone Suurbritannias, mis muuhulgas viib läbi tootetestimisi, tulemused avaldatakse nii internetis kui ajakirjas. Ajakirja „Which? Magazine” loeb ligi 1,2 miljonit tellijat ning seda on välja antud alates aastast 1957.