Uus Rapid on kohal ja ootab proovisõidule!

Lisatud 13.12.2012

Ootamine on lõppenud. Uus ŠKODA Rapid on jõudnud kõigisse ŠKODA esindustesse üle Eesti. Uudistootele kohaselt kannab Rapid endas mitmeid muudatusi ja uuendusi. Eelkõige avaldab sõiduk muljet oma ruumikuse, väljendusrikka disaini, esmaklassilise turvalisuse ning ökonoomsete ja tõhusate mootoritega. Seda täiendavad arvukad "lihtsalt nutikad" lahendused ja suurepärane hinna / väärtuse suhe.

Mudeliga tutvuma tulnutel tasub tähele panna, et tegu on ŠKODA toodangus esimese seeriatootmises oleva sõidukiga, mis täielikult vastab brändi uuendatud disainikeelele - värskelt ja puhtalt modelleeritud pinnad ja selgelt tõmmatud jooned moodustavad atraktiivse, ajatult elegantse üldmulje. Oluliseks omaduseks ŠKODA uue kompaktsedaani puhu on ka selle ruumikus ja pagasiruumi maht (550-1490 liitrit), mis, vaatamata sõiduki kompaktsetele mõõtmetele (pikkus 4,48 m, laius 1,7 m), võimaldavad piisavalt avarust viiele reisijale ning nende pagasile ja seavad sellega ŠKODA Rapidi etaloniks segmendi sõidukite seas. Täiendavat praktilisust lisab suur tagaluuk, mis, olles peaaegu nagu universaalil, võimaldab optimaalse pagasiruumi laadimismugavuse.

Vähemtähtis ei ole ka asjaolu, et ŠKODA Rapid on oma segmendis üks turvalisemaid sõidukeid. Auto laiaulatusliku turvavarustuse tõhusust kinnitavad Euro NCAP kokkupõrketestide maksimumtulemused ehk 5 tärni, mis saavutati läbi heade ja väga heade tulemuste nii täiskasvanud reisijate, lapsreisijate, jalakäijate kui ohutusabisüsteemide turvatestide kategooriates.

Pelgalt mõne kuu jooksul, mil mudel on olnud avalikkuse ees, on Rapid pävinud juba hinnatud tunnustust tarbijate poolt. Saksamaa autoajakiri AUTO ZEITUNG on pärjanud Rapidi Auto Trophy 2012 auhinnaga, kus rohkem kui 110 000 ajakirja lugejat pidasid ŠKODA uut kompaktsedaani eriti hea hinna-väärtussuhtega sõidukiks ning valisid Rapidi võitjaks kõige taskukohasema hinnaga sõidukite kategoorias. Sarnase arvamuse kujunemisele on põhjust ka Eesti tarbijatel, kuna mõistliku hinnastatuse tulemusena algavad ŠKODA Rapidi hinnad 12 490 eurost.

ŠKODA Rapid pakub mobiilsust mugavas, keskkonnasäästlikus ja turvalises vormis neile, kes otsivad ruumikat sõidukit oma pere või ettevõtte töötajate käsutusse taskukohase hinnaga ning tunnustatud ŠKODA kvaliteediga.

ŠKODA esindused üle Eesti ootavad huvilisi uudismudeliga tutvuma ning proovisõitudele. Proovisõiduks saab aja broneerida internetis ŠKODA Eesti kodulehelt www.skoda.ee  või Facebook’i lehe www.facebook.com/skodaeesti vahendusel, ŠKODA Eesti mobiilirakenduse abil või pöördudes esinduste ja ametlike müügipartnerite kontaktidele Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Jõhvis ja Kuressaares.