Näitleja Tõnis Niinemets sai aastaks ajaks rattad alla

Lisatud 07.07.2016

Tartus Škoda esindus Aasta Auto AS, stand-up Teater POINT ning Tõnis Niinemets sõlmisid aastase koostöölepingu, mis annab noorele andekale ja tunnustatud näitlejale muretu ja mõnusa sõidu terveks järgmiseks teatrihooajaks.

“Olen selle võimaluse eest väga tänulik ning sellisest tähelepanust ja panusest väga meelitatud." rääkis Tõnis Niinemets. Meie pere senine truu ja ustav sõiduvahend on samuti Škoda Octavia. See nägi ilmavalgust 2006. aastal ja oli läbinud juba 300000 kilomeetrit. Kuid on sellele vaatamata äärmiselt vastupidav, mugav, ruumikas ja soodne üleval pidada. Uue auto võtan muidugi rõõmuga vastu, läheb ilmselt veidi aega, kui ma kõikide nende lisadega, mis sellel peal on, ära harjun. Vähe sellest, et sisu on luksuslik ja innovatiivne, välimus ja joon on ka nagu rätsepaülikonnal. Ilmselt ma sellega Naissaarele suvelavastust mängima ei kipu aga mööda Eestimaad sõidan rõõmu ja vilega.” lõpetas näitleja.

Uue auto pidulik üleandmine toimus Tartus 4. juulil.
Tõnis Niinemets on taas publiku ees juuli lõpust Naissaarel Nargenfestivali ja Kinoteatri koostöös valmivas lavastuses “Aadama õunad.”
Sügisest saab Tõnise mängu nautida koduteatri Von Krahli laval.
Stand-up Teater POINT toob uue maailma muutva materjaliga Tõnise Niinemetsa publiku ette taas aastalõpus.