Juba neljandat aastat Rattalaat toimumas ŠKODA Tallinna esinduses.

Lisatud 18.10.2013

Homme,  laupäeval 19. oktoobril kell 10-16 toimub ŠKODA Tallinna esinduses, Auto100 Tallinn, järjekordne Rattalaat. Tegemist on üritusega, kus on kohal rattamaailma suuremad ja väiksemad tegijad ning kõik rattasõbrad, kel sooviks osta, müüa või vahetada. Kauplemas on valdav enamus Eesti suurematest jalgratta- ja spordipoodidest ning hulk eraisikuid - kokku üle 60 osaleja. Osalejate arvukuse põhjal võib õigusega kanda Rattalaat aasta suurima rattapoe tiitlit.

Kaubavalik ulatub jalgratastest ja varustusest spordisöökide-jookide ning võistlussarjade registreerumisteenusteni. Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa, esindatud on valdav enamus Eesti jalgrattamaailma ettevõtetest. Kaupmehed on hooaja lõpul välja tulnud rohke valiku vaid laadapäeval kehtivate eripakkumistega, mistõttu on Rattalaat parim koht soetamaks soodsalt endale rattavarustus. Laadapakkumistega tutvuge SIIN.
 

Ainulaadse võimalusena saab Rattalaadal registreeruda mitmetele 2014 hooaja võistlustele ja sarjadele tavahinnast oluliselt soodsamalt – Samsung Estonian Cup, Filter Maanteekarikasari ja Temposõidu Karikasari, Fakto Auto Tallinna Rahvasõit, Škoda MTB kolmapäevakud, Eesti Rahva velotuur, Maxima GP Lauri Ausi memoriaal, TriStar Estonia triatlon.

Rattalaadal on esindatud ŠKODA väljapanek, kus esitletakse Tallinnas esmakordselt uudismudelit Rapid Spaceback. Autohuvilistele on müügisalong avatud. Müügisalongist leiavad pisiperega laadalised ka lasteala, kus noorimate laadaliste meelelahutuseks on batuut, joonistamisvõimalus ning ŠKODA automäng. Lapsi on lõbustamas ja neile kingitusi jagamas  lustakas maskott Yeti.

Rattalaata on lubanud külastada Rein Taaramäe ning autogrammiküttidel tasub silma peal hoida A&T Sport laadaboxil. Õhtusel Rattalaada afterpartyl on lubanud kohal olla Eesti hetke parim maanteerattur Tanel Kangert. Rein ja Tanel on kumbki lubanud õhtul toimuvale heategevuslikule oksjonile välja panna oma autogrammiga võistlussärgi. Oksjoni käigus kogutud raha annetatakse noortele rattasportlastele.

Rattalaat lõpeb ”afterparty’ga” ööklubis Venus Club, mis toimub käesoleval aastal koos Samsung Estonian Cup 2013 hooaja autasustamisega. Samsung Estonian Cup-i hooaja lõpetamine algab kell 21.00. Dresscode'iks on ”midakirjumsedaparem” rattasärk, millega on südaööni sissepääs tasuta ja ”Kett Maha” kokteile segavad traditsiooniliselt tuntud Eesti rattasportlased.

Rattalaat toimub  19.10.2013, kell  10.00-16.00  ŠKODA Tallinna esinduses, aadressil Paldiski
mnt 73 / Pirni tn 1. Sissepääs külastajatele tasuta. Eraisikutele kauplemine eelregistreerumise alusel ning samuti tasuta. Laada külastajatele  on parkimiseks avatud ŠKODA Tallinna esinduse esine parkla ent selle piiratud mahu tõttu soovitab korraldaja järgida parkimist suunavaid viitasid ning leida parkimiskoht ümberkaudsetes parklates, mis külgnevad  Paldiski maantee, Mustamäe tee või Pirni tänavaga. Parkimisest lähemalt lugege SIIT.  Rattalaada lisainfo:  www.skoda.ee/rattalaat ja Rattalaat Facebook’is https://www.facebook.com/rattalaat