Haaberstis saab uisutada ŠKODA Jäähallis

Lisatud 25.01.2013

1. jaanuarist 2013 hakkas Tallinna Haabersti linnaosas, Rocca al Mares asuv senise nimega Premia Jäähall kandma ŠKODA Jäähalli nime. 24. Jaanuarist alates sai nimevahetus avalikuks ka läbi jäähalli välisilme.

ŠKODA Eesti ja AS’i Haabersti Jäähall vaheline koostöö, mis on kestnud juba mõned aastad, on tänaseks tipnenud halli nimevahetusega, kus uueks nimeks saab ŠKODA Jäähall. Visuaalne vaade ei muutu pelgalt halli nimes ja välisilmes. Juba alates 2012 lõpust pakuvad jäähalli külastajatele silmailu ŠKODA sümboolikat kandvad lumivalged jääautod ning väljakute jääkatte alt kumavad logomärgid. Eelnevast olulisemaks peab ŠKODA Eesti koostöö sisulist külge, kus on jõutud suurepärase väljundini propageerida sporti ja sportlikku eluviisi, seda nii harrastajate kui professionaalide tasemel. Läbi koostöö AS’iga Haabersti Jäähall annab ŠKODA panuse ühiskonna nooremate liikmete arenguks ja sportlike saavutuste parandamiseks, toetades sellega jäähallis treenivaid, võistlevaid või seda ajaviiteks külastavaid lapsi, noori, peresid.

Kahe väljakuga jäähalli külastab päevas ligi 800 inimest: lapsed-noored oma vanematega. Hallis treenivad oma õpilasi hoki- ja mitmed iluuisutamise koolid.

2002 aasta detsembrist avatud jäähallis on tänu tipptasemel võimalustele toimunud hulgaliselt rahvusvahelisi võistlusi. Halli jääl on mänginud külalisi lähemalt ja kaugemalt -  Lätist Skandinaaviamaade ja Mehhikoni. Ka 2013 aasta toob huvilistele kaks suurvõistlust. Aprillikuus on oodata Eesti publiku ette maailma meistrivõistlusi jäähokis kuni 18 aastastele noortele (U18) ning oktoobris iluuisutamise ISU juuniorite GP Tallinn CUP.

Spordi toetamine on üks peamisi ŠKODA sponsorlusprogrammi alustalasid. Senisteks ŠKODA Eesti toetusvaldkondadeks on peamiselt jalgrattaspordi eritasemelised võistlused ning rattasporti jooksmise ja ujumisega liitev triatlon. Rahvusvaheliselt on autotootja ŠKODA nimi laialt tuntud, lisaks ratta- ja motospordile, ka jäähoki toetajana.