84-s Genfi Rahvusvaheline Autonäitus

Lisatud 26.02.2014

Algamas on 84-s järjestikune Genfi Rahvusvaheline Autonäitus, mis toimub 6.-16.märtsil taaskord Šveitsis, Genfi Palexpo autohallis. Igal aastal esitletakse siin palju uusi automudeleid, ka Škoda tuleb välja nii mõnegi põneva uudisega.

Maailma esiettekandele tulevad Škoda VisionC ideeauto, uus Škoda Octavia Scout ja uus Škoda Octavia G-Tec. Lisaks üllatab Škoda Monte Carlo erimudelite pere uute liikmetega Citigo, Fabia, Rapid Spaceback ja Yeti.

Škoda VisionC ideeauto
Škoda esitluse kõrghetkeks Genfi autonäitusel on kindlasti VisionC ideeauto presentatsioon. Elegantse ja dünaamilise 5-ukselise kupee disainikeel näitab Škoda evolutsioonis järgmisi samme – Škoda disain on muutumas väljendusrikkamaks, jõulisemaks ja emotsionaalsemaks.


Škoda Citigo Monte Carlo erimudel
Tõeline linnavurle, mille eriline välimus paistab linnapildis igas hetkes silma. Škoda Citigo Monte Carlo erimudel oma üllatavalt mahuka interjööri ja eriliselt madala kütusekuluga on väljapaistev ja väle auto, millega on ideaalne linnatänavatel manööverdada ja mugav parkida. Väljast väike, seest suur!Škoda Fabia Monte Carlo erimudel
Sportlikud ja head sõiduomadused teevad Fabia Monte Carlo erimudelist suurepärase kaaslase nii kodustel linnateedel kui ka pikematel sõitudel. Dünaamiline disain ja silmapaistvad mustad detailid koos sõidumugavusega loovad sellest mudelist tõelise võitja!

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo erimudel

See kompaktne luukpära oma dünaamilise välimuse ja suure mahutavusega on ideaalseks valikus neile, kes ei soovi ruumi osas kompromisse teha.

Škoda Yeti Monte Carlo erimudel
Seiklushimulise loomuga ideaalne kaaslane iga ilmaga ja igal maastikul! Off-road´i sõpradele soovitame 4x4 versiooni, mis ei jäta hätta üheski tingimuses!


Škoda Octavia G-Tec
Sõitmine ei pea olema koorem ei loodusele ega ka Sinu rahakotile! Loodussõbralikule Octavia G-Tec´ile annab jõu CNG gaasiseade, mis on traditsioonilistest kütustest palju keskkonna- ja rahakotisõbralikum. CNG gaasiseade on saadaval nii Škoda Octaviale kui ka Škoda Octavia Combile.


Škoda Octavia Scout
Octavia maastikuversioon Scout oma iseloomuliku off-road välimuse ja innovatiivse nelikveoga pakub suurepärase sõidukogemuse isegi karmides sõidutingimustes, nii teel kui ka teelt väljas maastikul. See on suurepärane kombinatsioon disainist, headest sõiduomadustest, mugavusest, mahukusest ja turvalisusest, mis ei jäta Sind hätta üheski tingimuses.